Teletext ČT na internetu


Další cestou, jak lze sledovat teletextové vysílání České televize, jsou její internetové stránky. Stačí jen zadat do adresního řádku www.ceskatelevize.cz a hned na úvodní stránce v její dolní části najdeme odkaz na teletext. Vyhledávání na teletextu je pak velmi rychlé a snadné, stačí jen do příslušného políčka napsat číslo stránky a stisknout Enter. Stejně tak je velmi rychlé i listování mezi jednotlivými podstránkami teletextu. Můžeme také jedním kliknutím přepínat mezi obrazovou a textovou verzí (může se hodit např. když tuto stránku zobrazujeme na starších typech mobilních telefonů).

Filmy online pro všechny a zcela zadarmo. Nové filmy online zdarma a ihned ke shlédnutí. Evropa 2 je největší česká soukromá rozhlasová stanice.

Teletext ČT na sociálních sítích

Svůj vlastní profil má teletext ČT i na největší sociální síti, na Facebooku. Na ní se objevují jednak informace o novinkách na teletextu, o nových aplikacích v rámci hybridního vysílání HbbTV, ale správci profilu také zveřejňují staré archivní snímky teletextu z dřívějších let. Můžete zde také napsat připomínku nebo položit dotaz k teletextovému vysílání, na který vám pracovníci ČT v nejbližším možném termínu přímo na Facebooku odpoví.

Seriály online ke shlédnutí zdarma. TN.cz zprávy jsou velmi populární. iPrima je online webová prezentace televize Prima.

Aplikace s teletextem ČT pro mobilní telefony

Teletext si můžeme snadno a rychle také stáhnout jako aplikaci do našeho mobilního telefonu. Pokud máte zařízení s operačním systémem Android, můžete si z internetového obchodu Google play nainstalovat aplikaci s názvem CZ Teletext. Ta je zcela zdarma a navíc funguje i na mobilech se starší verzí Androidu. Navíc umožňuje sledování nejen teletextu ČT, ale i několika dalších teletextů, např. Novy a dalších českých kanálů. Samostatná aplikace pro sledování teletextů existuje i pro zařízení s operačním systémem Windows Phone a některé zahraniční stanice ji mají i pro iTunes.

Tapety na plochu ke stažení zcela zdarma. Česká televize je největší česká televizní společnost.


Sledovanost teletextu ČT

Zatímco u klasického televizního vysílání mají vyšší sledovanost komerční televizní stanice a Novu sleduje podstatně více lidí než třeba ČT1, u teletextu je to přesně naopak. Teletext veřejnoprávní České televize je u nás nejsledovanější a pravidelně si jej čte mnohem více lidí než teletexty Novy, Primy a ostatních programů. Je to dané kvalitnějším obsahem teletextu ČT, větším množstvím informací, rychlejším načítáním stránek u verzí Expres a v neposlední řadě také absencí reklamy. Aktuální čísla sledovanosti českých teletextů najdeme buď na internetu, nebo přímo na teletextu ČT1 na stránce 412. Tam jsou pravidelně zveřejňovány aktuální údaje o podílech na trhu, kumulované sledovanosti a počtu přístupů jednotlivých teletextů. Stabilně nejvyšší sledovanost má teletext ČT sport, těsně za ním následuje teletext ČT2. S velkým odstupem je za nimi teletext ČT24 a ČT2, dále pak teletext Primy, Primy Cool a TV Barrandov. Velmi nízkou sledovanost mají teletextové stránky Novy, která je jinak nejsledovanější českou televizí.

Sledujte simpsonovi online zdarma. Teletext českých a slovenských televizí. Přehledný TV program s tipy na zajímavé pořady, s možností výběru z desítek televizních stanic.


Reklama:


Levné knihy a DVD za nejlepší ceny. Hubnutí zdravě a rychle s našimi odbornými poradci. Jízdní kola Olpran pro každého cyklistu. ČT sport je pro fanoušky sportu jako dělaný. ČT4 sport je super sportovní kanál. Na ČT1 dávají často dobré filmy. ČT4 je super sportovní kanál. ČT24 živě je velice zajímavé. ČT24 je zpravodajský televizní kanál.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!